איטום גגות ביריעות

השיטה המסורתית והישנה של זיפות גגות על ידי זפת בלבד עדיין קיימת אך כיום פחות מומלצת אם בכלל מסיבות של איכות החומר, אורך חיי החומר וביצוע סיד על עבודת הזיפות כל שנה. יש לציין שסיד מתבצע כל שנה בגגות עם זפת, משפני שהסיד אינו חומר עמיד ומתמוסס עם הזמן ונשטף מהגג בימי הגשמים. לאחר תופעת התמוססות הסיד שאריות הסיד הופכות לאבק ובימים החמים עם הרוח שאריות אלו מגיעות בעיקר לדירות העליונות הקרובות לגג, דבר הגורם לאי נעימות לדיירים ולכלוך רב לרשתות ומרפסות הדירות.

אין ספק שנחוץ איטום מוחלט לגג המבנה ולכן מומלץ להשתמש בשיטות המתקדמות ובחומרים בעלי תו תקן המתקדמים והעכשוויים ביותר המותאמים למבנה הגג והאילוצים התקציביים, הרי שכיום ביצוע איטום לגג המבנה ע"י שכבת זפת לפני ביצוע האיטום ביריעות ביטומניות היא השיטה הטובה ביותר ונכונה לכם.
איטום גגות ביריעות ביטומניות מעולה לגגות במבנה מסחרי, גגות לבית פרטי ולבתים עם גג משותף. כיום עם התקדמות החומרים והידע ניתן לבצע איטום לגגות עם דודים וכל מיני מתקנים שונים.
איטום ביריעות ביטומניות זו שיטה מצוינת שהתקדמה מתפתחת עם התקדמות הטכנולוגיה לביצוע עבודת איטום מוחלט ואמין לשנים רבות שגם מחזיק מעמד ויש לו אחריות ויעילות מוכחת של איטום הגג לחלוטין מפני גשמי החורף ומניעת רטיבות וחדירת מים למבנה.

כיום שיטת מריחת הזפת בלבד עדיין מתבצעת אך פחות יעילה לטווח הארוך, ולכן תמצאו אותה בכל מיני מקומות שבהם יש פחות תקציב לשיטות המתוחכמות והמתקדמות. אם כי, זה דורש תחזוקה מיוחדת כל שנה לצורך סיוד הגג למניעת סדקים והתייבשות הזפת ולרוב כלל לא משתלמת ולא מומלצת לטווח הארוך.

איטום גגות על ידי מומחים
ביצוע עבודת האיטום לגג המבנה על ידי יישום ביריעות ביטומניות המחייבת מומחיות ועבודה מדויקת של מומחים ומקצועיים בעלי ניסיון יש לדעת כיצד לבצע עבודה זו על ידי הכנות מוקדמות לגג המבנה הכוללת בדיקת הגג, ניקיון גג, יישום פריימר(שכבה מקשרת) התאמת סוג היריעות עובי היריעה בדיקת ניקוז מי הגשמים והמרזבים בגג מבלי לפספס ומבלי לזלזל, ולכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר לגג המבנה שלכם.
קחו לדוגמה את מומחי איטום הגגות מחברת איטום בסט בע"מ, אנשים שהתנסו כבר בכל שיטות האיטום קיימות ובסוגי הגגות השונים, והם יכולים להעניק לכם ייעוץ, תכנון וביצוע לעבודת האיטום.
בתיאום פגישה עם חברת איטום בסט בע"מ תפגשו את מומחי חברת איטום בסט הבאים לבדוק את גג המבנה שלכם, התאמת חומר מתאים וקבלת הצעות מחיר מפורטות ונוחות לבתים שלכם
.

אם אתם נציגי ועד בית/אנשים פרטיים תוכלו התרשם מעבודות אחרות שלהם אצל ועדי בתים ואנשים פרטיים אחרים, אם אתם קבלנים תוכלו לקבל המלצות מקבלנים אחרים ולהתרשם מאנשי החברה, מעבודות החברה ולהיות בטוחים שבחרתם בטוב יותר לגג המבנה שלכם לחורף הקרוב.
אגב, תמיד מומלץ לא לחכות לקיץ וליצור קשר על בעיה שהייתה בחורף.
אלא ליצור קשר כאשר ישנה בעיה במבנה מבחינת האיטום וחדירת מים למבנה גם בחורף בכדי שמומחי חברת איטום בסט יוכלו לאתר את הבעיה ולהגיע ופתרון הנכון לבעיה במבנה.
אנו לא ממליצים לחכות לרגע האחרון כדי להגיע לפתרון אלא להקדים ולפנות בזמן הנכון בכדי להגיע לפתרון עם התאמת החומרים הנכונים וקבלת הצעת מחיר עם התוצאות המיטביות ביותר כבר לחורף זה.
איטום הגג מתחיל בטלפון לטובים ביותר בתחום הזה בכל מקום
.

שמו הקונדיטוריה - איטום ביריעות

איטום גג ביריעות ביטומניות לקוח שמו הקונדיטוריה

 

השאירו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

    052-8464110 אפשר לסגור, תודה
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support