הלבנת גגות

השיטה המסורתית והישנה של סיוד גגות עדיין קיימת ומבוצעת ע"י מריחת סיד שלרוב נדרש לחדש כל שנה.
סיד הוא חומר בסיסי וקלאסי שנמצא בשימוש כבר מאות שנים. חומרים מתקדמים, מאידך, הם חומרים חדשים יותר שנוצרו בעיקר בזכות התקדמות טכנולוגית ומחקר. חומרים אלו נועדו להיות יותר עמידים, לשמור על היריעות ביטומניות שבגג המבנה ולהיות יותר יעילים בבידוד תרמי למשל, חומרים מתקדמים כמו חומרים על בסיס פוליאוריטן. 

הלבנת גגות באמצעות החומרים המתקדמים שישנם כיום בשוק עם התקדמות הטכנולוגיה מספקים בידוד תרמי מעולה בזכות היכולת שלהם למנוע את הזרמת החום והקרנת האור השמש (UV) ולשמור על הטמפרטורה בבית. חומרים אלו יותר מקדמים אמינים ועמידים יותר למפגעים חיצוניים ויעילים יותר בכמה רמות מסיד וחומרים אחרים שנמצאים בשימוש מזה עשרות שנים.

הלבנת גגות הוא תהליך של חידוש והתחדשות של גגות הבית או המבנה.
תהליך הלבנת הגגות מבוצע בכדי לשמור על הגג מפני נזקי מזג האקלים וגורמים חיצוניים נוספים וכן על מנת לספק לגג חידוש ומראה מרענן.

תהליך הלבנת הגגות כולל מספר שלבים כגון ניקוי הגגות מאבק וזיהום, תיקון כל נזקים קיימים כמו חורים או שברים.
לאחר מכן, נעשה שימוש בחומר הלבנה מתאים הכולל הגנת UV הגנה מקרן ואור השמש.

כדי לבצע הלבנת גגות בצורה יעילה ומקצועית, נמליץ לפנות למומחים בתחום שיעזרו לך לבחור את החומרים המתאימים ולבצע את התהליך בצורה נכונה ובטוחה.

השאירו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

    052-8464110 אפשר לסגור, תודה
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support