איטום לגגות

החום, הקור, הרטיבות והמשקעים יוצרים צורך לדאוג לגגות ויקרות שאינם סופגים לחות ואינם מחלחלים פנימה מים. איטום גגות הוא השלב שבא לאחר שהבית גמור, אבל הוא היחיד למעשה שחייבים לחזור עליו ולתחזק אותו כהלכה מדי שנה. איטום אינו נשאר לעולם כפי שהוא גם כאשר עושים אותו מהשיטות הכי מעולות. לכן יש לוודא מדי שנה שלא חלה בו התיישנות של החומר שבו השתמשו, שלא היו משקעים עודפים מדי שהצטברו בו והצליחו לפרוץ להם דרך לתוך התקרה והקירות, וכן שהסיד ושאר הכיסויים כמו היריעות הביטומניות אינם ניזוקים מהפגעים של מזג האוויר.

איך להתאים את איטום הגג לתקציב שלך?

איטום גגות מוצלח נעשה לפי מבנה הבית ולפי התקציב שלכם, כמובן, וגם ההעדפות שלכם בכל מקרה. יש שיטות מסורתיות ויש שיטות מודרניות וככל שישתמשו בשיטות המתוחכמות יותר סביר להניח שיחזיקו מעמד שנים. אבל כמובן שיש גם צורך לתחזק שוב מדי שנה.

איך בוחרים קבלנים יעילים ואמינים לאיטום גגות?

שאלו קבלני איטום גגות על מה הם ממליצים לסוג המבנה שלכם, לגג בית הבנוי בשיטה שבניתם ולתקציב שלכם לפי הצעות המחיר שתקבלו. בכל מקרה, אם תפנו לחברה של קבלני איטום כמו איטום בסט תראו שתוכלו לקבל הצעות איטום מגוונות ושונות, מזפת ועד יריעות, וכולן נושאות אחריות וכולן מיומנות ויעילות. רק אנשים שעבדו בכל מקום אפשרי וצברו את הניסיון ההכרחי של איטום הגג בכל הארץ ובכל עונת שנה יוכלו לתת לכם הצעת מחיר מדויקת שגם תתאים לכם.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים איטום גגות?

הקפידו על שירות לקוחות אמין ואדיב ותראו שאיטום בסט שמים את הלקוח במקום הראשון בכל מקרה. בצורה כזאת תבטיחו לעצמכם בית חמים ויבש, חורף נעים ללא הפתעות לא נעימות ומניעת נזקים לכל טווח זמן שהוא. הרטיבות תישאר מחוץ לבית ואתם תיהנו מהגשמים שיורדים בחוץ ולא אצלכם בסלון.

איטום גג בבית פרטי בחיפהאיטום גג בהתזה בחיפה

השאירו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

    052-8464110 אפשר לסגור, תודה
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support