איטום בהתזה

בין השיטות השונות לאיטום בין אם קירות תת קרקעיים ובין אם גגות נמצאת גם שיטה מודרנית ועכשווית שנקראת איטום בהתזה. מדובר בהתזת חומרי איטום מגוונים המיועדים ליישום בהתזה. בין הסיבות שישנם אזורים במבנה אשר יישום האיטום מוגדר בהתזה בלבד כגון מרתפים, ומסיבות גישה, גישה מורכבת וקשה לאטימה לכל פינה בגג, המתקנים המונחים על הגג כך שאם רוצים להבטיח איטום מוחלט חייבים להתיז את חומר האיטום בעזרת מכשירים ומכונות המיוחדים לכך. זה קורה בגגות של מבנים מסחריים ובתים משותפים בדרך כלל, כאשר הגג הוא מלא במתקנים שונים ובמה שמפריע לגישת עבודה תקינה, להניח יריעות ואף חומרים נוספים בכל פינה ובחיבור בין לוחות הגג לרצפה.

חומרי האיטום המיושמים בהתזה כיום מתקדמים מבעבר ומתאימים גם לגגות קטנים שטרם נאטמו כשהם עשויים מבטון, ואין עליהם שום שכבת איטום ישנה שהיא לא יריעות ביטומניות המשמשת כתשתית לעבודת האיטום החדשה. שיטה זו מתאימה לרוב רק למקומות שבהם הניקוז יעיל ואינו גורם למים להיקוות. כמו כן, יש שיטות איטום בהתזה גם באמצעות חומרים פוליאוריטני, שגם הם מתאימים להתזה ממרחק במקומות שבהם קשה מאוד לגשת פיזית ולמרוח או להניח יריעת איטום נאותה.

שיטת איטום בהתזה
כאמור, שיטות איטום הגגות מגוונות ושונות ומציעות לכל אחד את שיטת היישום והחומרים שמתאימים לגג המבנה שלו. חומרים שנחשבים יקרים יכולים להיות התשובה הכי טובה לסוג המבנה שלכם וחומרים זולים יותר יכולים להתאים לכל מבנה וגג יש להתאים את סוג החומרים המתאימים ביותר לגג שלכם, גגות שבהם הניקוז אינו יעיל יישום איטום בחומר אקרילי פשוט לא יחזיק ויתמוסס ולכן יתואם לגג שלכם חומר על בסיס המתאים ביותר ביישום ההתזה למשל חומר פוליאוריטני, לכל חומר יש שיטת היישום וההתאמה שלו.
מבנה הגג שלכם יוכל להיאטם בהתאמה לשיטת איטום בהתזה.

כדי לבצע את תהליך האיטום בצורה יעילה ומקצועית, נמליץ לפנות למומחים בתחום שיעזרו לך לבחור את החומרים המתאימים ולבצע את התהליך בצורה נכונה ובטוחה.
אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם חורף חם, נעם ויבש, ואיטום מוצלח לאורך שנים באמצעות חומרים איכותיים, שאלו מומחים שכבר ראו את כל השיטות שבעולם ויש להם ניסיון עשיר בכל סוגים המבנים, כמו מומחי איטום בסט. שירות הלקוחות שלהם יבטיח לכם כל מענה והצעת המחיר שלהם תכלול כל מה שנחוץ לכם לדעת על שיטה, חומרים תקניים ואחריות לאורך שנים לטיב העבודה. התקשרו כבר היום לפני תחילת עונת הגשמים ותיהנו מהאיטום הטוב ביותר שתוכלו לקבל לבית שלכם.

השאירו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

    052-8464110 אפשר לסגור, תודה
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support