איטום בהתזה

בין השיטות השונות לאיטום גגות נמצאת גם שיטה מודרנית ועכשווית שנקראת איטום בהתזה. מדובר בהתזת חומרים אקריליים שיש רק דרך אחת לאטום בהם גג והיא התזה. הסיבה היא גישה מורכבת וקשה לכל פינה בגג, כך שאם רוצים להבטיח איטום מוחלט חייבים להתיז את חומר האיטום למרחוק בעזרת מכשירים מיוחדים לכך. זה קורה בגגות של בתים משותפים, בדרך כלל, כאשר הוא מלא במתקנים שונים ובמה שמפריע להניח יריעות או אפילו לזפת בכל פינה וחיבור בין הלוחות והגג לרצפה.

חומרים אקריליים כאלה מתאימים גם לגגות קטנים שטרם נאטמו כשהם עשויים מבטון, ואין עליהם שום שכבת איטום ישנה. השיטה זולה יותר בדרך כלל אבל מתאימה רק למקומות שבהם הניקוז יעיל ואינו גורם למים להיקוות. כמו כן, יש שיטות איטום בהתזה גם באמצעות חומרים פוליאוריטנים, שגם הם מתאימים להתזה ממרחק במקומות שבהם קשה מאוד לגשת פיזית ולמרוח או להניח יריעת איטום נאותה.

שיטת איטום בהתזה
כאמור, שיטות איטום הגגות מגוונות ושונות ומציעות לכל אחד את השיטה שמתאימה למבנה שלו. חומרים שנחשבים יקרים יכולים להיות התשובה הכי טובה לסוג המבנה שלכם וחומרים זולים יותר יכולים להתאים, אלא אם כן מבנה הגג שלכם יוכל להיאטם רק בשיטת איטום בהתזה.

אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם חורף חם, נעם ויבש, ואיטום מוצלח לאורך שנים באמצעות חומרים איכותיים, שאלו מומחים שכבר ראו את כל השיטות שבעולם ויש להם ניסיון עשיר בכל סוגים המבנים, כמו מומחי איטום בסט. שירות הלקוחות שלהם יבטיח לכם כל מענה והצעת המחיר שלהם תכלול כל מה שנחוץ לכם לדעת על שיטה, חומרים תקניים ואחריות לאורך שנים לטיב העבודה. התקשרו כבר היום לפני תחילת עונת הגשמים ותיהנו מהאיטום הטוב ביותר שתוכלו לקבל לבית שלכם.

השאירו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם


    052-8464110 אפשר לסגור, תודה
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני