איטום בהזרקה – מהצד הפנימי כאשר אין גישה מבחוץ

ביצוע איטום למבנה מצדו הפנימי כאשר אין גישה מבחוץ. גישה זו נקראת גם איטום שלילי.

הטכנולוגיה והכימיה בימינו מצליחות למצוא פתרונות רבים לכל מיני בעיות שפעם לא היינו מצליחים לפתור. קחו לדוגמה שיטת איטום בהזרקה של רצפות, גגות-תקרות, מרתפים ופיריי מעליות שאי אפשר היה לאטום עד היום בכל שיטה מסורתית וישנה כמו זיפות או יריעות.
איטום בהזרקה מיועד לכל מבנה הסובל מבעיית חדירת מים שטרם נמצא פתרון לגישה מחוץ לשטח המבנה לאטימה
איטום בהזרקה מבוצע על ידי חומרים ייחודיים מתקדמים של חברות ידועות מחו"ל כאשר הריאקציה הכימית הרצויה שלו עם החומרים הפוליאוריטנים שמזריקים לבטון יוצרים אטימה לחלל אליו חודרים מים.

זה נפלא למקומות שישנה בעיית גישה, לחניונים תת קרקעיים, מרתפים, פיריי מעליות ועוד. שיטה זו מצוינת אם רוצים לאטום בטון חשוף חדש וישן בחומר חדשני מודרני ומתקדם, שבטוח שיצליח לאטום בצורה מושלמת. הנפלא הוא שאין בשיטה זו פספוסים אם עובדים נכון עם הידע והניסיון הנכון על ידי הזרקת החומרים לכל סדקי הבטון ביד מיומנת. מכאן נובעת חשיבות המקצועיות של העובדים שעושים את האיטום ומצליחים לאטום את הגג מבלי לפספס פינות ונקודות חשובות.

חברה המתמחה באיטום בהזרקה
איטום מבנים בשיטת הזרקה מבטיחה לכם איטום מוחלט מפני חלחול וחדירת מים גם מלמטה ולכן נפלאה לרצפות ולא רק לגגות או קירות. זה מצוין למרתפים וחניונים או מקלטים, תפרים ופירים שונים. יש להכין את הבטון הזרקות השונות ולכן עובדי החברה שתזמינו חייבים לתת לכם מידע שלם ומלא על כל הדרך ושלבי העבודה שבה מבצעים אצלכם איטום בהזרקה. יש לזכור שהם גם מייעצים לכם אם המבנה שלכם בכלל מתאים לשיטה זו.

חברת איטום בסט היא חברה שמתמחה בשיטות האיטום השונות ותוכלו להזמין ממנה את האיטום המיוחד והמורכב הזה, אם תפנו לקבל ייעוץ והצעת מחיר בהקדם. כך תבטיחו את השירות הטוב ביותר עם אחריות מלאה, כל ההיתרים וההסמכות שנחוצות לכם כדי לוודא שעובדים אצלכם עם החומרים התקניים המתקדמים והבטוחים ביותר לצורך כך.

השאירו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

    052-8464110 אפשר לסגור, תודה
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support