איטום בהזרקה – מצידו הפנימי של המבנה כאשר אין גישה מבחוץ

הטכנולוגיה והכימיה בימינו מצליחות למצוא פתרונות רבים לכל מיני בעיות שפעם לא היינו מצליחים לפתור. קחו לדוגמה שיטת איטום בהזרקה של רצפות וגגות שאי אפשר היה לאטום עד היום בכל שיטה מסורתית וישנה כמו זיפות או יריעות. איטום בהזרקה על גגות ובכלל מיועד לכל מבנה שטרם אטמו אותו והבטון שלו חשוף עדיין, משום שכל שיטה קודמת מונעת את הריאקציה הכימית הרצויה שלו עם החומרים הפוליאוריטנים שמזריקים ומתיזים על הבטון.

זה נפלא למקומות שקשה לגשת לכל פינה בהם, וזה מצוין אם רוצים לאטום בטון חשוף וחדש לגמרי בחומר חדשני ומודרני, שבטוח שיצליח לאטום בצורה מושלמת. הנפלא הוא שאין בשיטה זו פספוסים אם עובדים נכן ומזריקים לכל סדקי הבטון את החומרים ביד מיומנת. מכאן נובעת חשיבות המקצועיות של העובדים שעושים את האיטום ומצליחים לאטום את הגג מבלי לפספס פינות ונקודות חשובות.

חברה המתמחה באיטום בהזרקה
איטום מבנים בשיטת הזרקה מבטיחה לכם איטום מוחלט מפני חלחול מים גם מלמטה ולכן נפלאה לרצפות ולא רק לגגות. זה מצוין למרתפים וחניונים או מקלטים ופירים שונים. יש להכין את הבטון הזרקות השונות ולכן עובדי החברה שתזמינו חייבים לתת לכם מידע שלם ומלא על כל הדרך ושלבי העבודה שבה מבצעים אצלכם איטום בהזרקה. יש לזכור שהם גם מייעצים לכם אם המבנה שלכם בכלל מתאים לשיטה זו, משום שהניקוז של המים חייב להיות מלא וטוב.

חברת איטום בסט היא חברה שמתמחה בשיטות האיטום השונות ותוכלו להזמין ממנה את האיטום המיוחד והמורכב הזה, אם תפנו לקבל ייעוץ והצעת מחיר בהקדם. כך תבטיחו את השירות הטוב ביותר עם אחריות מלאה, כל ההיתרים וההסמכות שנחוצות לכם כדי לוודא שעובדים אצלכם עם החומרים התקניים והבטוחים ביותר לצורך כך.

השאירו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם


    052-8464110 אפשר לסגור, תודה
    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני